TDAT 070102
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TDAT 070102Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | TDAT 070102 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TDAT 070102 |
| Laatu/tyyppi | HB7410 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | Ti |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TDAT 070102 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.23 mm/k |
| Lastunmurtaja | TIS |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.23 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 40 - 90 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7410 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta viimeistelyyn; Rouhinta viimeistelyyn; Rouhinta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.23 mm |
| Pinnoite | TiN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268630 |
|---|---|
| EAN | 4062406057800 |