Negatiiviset vaihtoteräpalat RT08 TH10 RT05 TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6805909
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0984 |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.098" |
| Materiaali | K|N|S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0236 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0" |
| Pakkauspaino | 0.0463 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | FT |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
| Kulmasäde | 2.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6805909 |
|---|---|
| EAN | 4543885059092 |
| Valmistajan tuotenumero | 6805909 |