RC.X 1003
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RC.X 1003Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpalat |
| Usp1 | RC.X 1003 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RCMX 1003 |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,5 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RCMX 1003 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | UM1 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RCMX 1003 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260640 |
|---|---|
| EAN | 4062406766016 |