RCMT1204M0-6RS T9225 RCMT1204M0-6RS NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6736606
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Cermet |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | 6RS |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.2362 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.173" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.472" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0039 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0315 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0197" |
| Pakkauspaino | 0.0838 |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Lastunmurtaja | 6RS |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | NS9530 |
| Kulmasäde | 6.0 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6736606 |
|---|---|
| EAN | 4543885762503 |
| Valmistajan tuotenumero | 6736606 |