AL-teräpalat; HTA-geometria RCGT0602M0-AL KS05F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6822301
- Varastotilanne
- 50kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Inserts AL; HTA Geometric |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | KS05F |
| Lastunmurtajan tyyppi | AL |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.1181 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.236" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0039 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0196 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.0397 |
| Tuotetyyppi | AL-teräpalat; HTA-geometria |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | AL |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | KS05F |
| Kulmasäde | 3,0 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6822301 |
|---|---|
| EAN | 4543885223011 |
| Valmistajan tuotenumero | 6822301 |