Positiiviset vaihtopalaterät RCMM1204M0-61 NS9530 RCMM1003M0-61 AH8005
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6747786
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Ruostumaton teräs | Kovat materiaalit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH8005 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Posi Size10-61 |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.1969 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.142" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.394" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0196 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0393 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.0926 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtopalaterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Posi Size10-61 |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | S - Superseokset |
| Laatu/tyyppi | AH8005 |
| Kulmasäde | 5.0 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6747786 |
|---|---|
| EAN | 4543885770676 |
| Valmistajan tuotenumero | 6747786 |