Negatiiviset kääntöterät S-RNGN 430 BXC90 S-RNGN 320 BXC90
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6822066
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | BXC90 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-CBN |
| Kulmasäde (tuumaa) | 3/16" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | K|H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0157 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0.0243 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | FT-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - Valurauta |
| Laatu/tyyppi | BXC90 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6822066 |
|---|---|
| EAN | 4543885220669 |
| Valmistajan tuotenumero | 6822066 |