Vaihtopala sorvaukseen S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RNGN 120700 KU7415Käyttötiedot
S
300
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | RNGN 120700 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RNGN 120700 |
| Usp2 | Keraami (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KU7415 |
| Laatu/tyyppi | KU7415 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 16 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RNGN 120700 |
| Syöttö f | 0.3 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | S |
| Leikkuusyvyys ap max | 1 |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | KU7415 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | 0,05 mm × 20° |
| Käyttöalue | S |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255774S |
|---|---|
| EAN | 4045197815552 |