Kääntöterä sorvaukseen Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut keraamiset kääntöterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | RNGN 120700 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RNGN 120700 |
| Usp2 | Keraami (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | PT600M |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | H |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,2 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 16 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RNGN 120700 |
| Syöttö f | 0,05–0,15 mm/k |
| Lastunmurtaja | S02025 |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,7 |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–60 m/min |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakäsittelystä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–0,7 mm |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 30–40 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | 0,2 mm × 25° |
| Käyttöalue | Kovametalli |
| Lastunmurtaja | S02025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255870HART |
|---|---|
| EAN | 4960664545957 |