Sorvauksen vaihtoteräpalat Hart
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RNGN 120700 KB7205Käyttötiedot
H
250
H
210
H
180
H
190
K
250
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpalat |
| Usp1 | RNGN 120700 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RNGN 120700 |
| Usp2 | Keramiikka (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KB7205 |
| Laatu/tyyppi | KB7205 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | H |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 16 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RNGN 120700 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.15 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,8 |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 180 - 250 m/min |
| Laatu/tyyppi | KB7205 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Keramiikka |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 0.8 mm |
| Toissijainen käyttö | K |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 250 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | 0,1 mm × 20° |
| Käyttöalue | Kovametalli |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255770HART |
|---|---|
| EAN | 4045197511652 |