Negatiiviset vaihtoterät LNMX160608R-MDR T9115 LNMX160612R-MDR T9115
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6861504
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalat | |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9115 |
| Lastunmurtajan tyyppi | 16MDR-R12 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0472 |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.531" |
| Materiaali | P|M |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0059 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0275 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.059" |
| Pakkauspaino | 0.3219 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | 16MDR-R12 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9115 |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6861504 |
|---|---|
| EAN | 4543885615045 |
| Valmistajan tuotenumero | 6861504 |