Negatiiviset vaihtoterät JXRR8000F J740
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6816148
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | J740 |
| Lastunmurtajan tyyppi | JXR |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0012 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.173" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.315" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 30 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.156" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0039 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0003" |
| Pakkauspaino | 0.1653 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | JXR |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | J740 |
| Kulmasäde | 0.0 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6816148 |
|---|---|
| EAN | 4543885161481 |
| Valmistajan tuotenumero | 6816148 |