J10ER010BF TH10 J10ER005BF NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6723930
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä mukana oleva ”F” tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopala | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Cermet |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | J10E |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0020 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.118" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 35 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0008 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0039 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0003" |
| Pakkauspaino | 0.0441 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset teräpalat |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Lastunmurtaja | J10E |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Kulmasäde | 0.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6723930 |
|---|---|
| EAN | 4543885753860 |
| Valmistajan tuotenumero | 6723930 |