KNUX 160405L
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KNUX 160405LKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | Vasen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | kääntöterä sorvaukseen |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.35 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö f | 0,2–0,5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | 2,2 mm |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 130–370 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–4 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251032 |
|---|---|
| EAN | 4069515017367 |