Negatiiviset vaihtoterät KNMX160405R-S1 GH330 KNMX160410R-S1 T9315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6792994
- Varastotilanne
- 90kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterät | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9315 |
| Lastunmurtajan tyyppi | S1 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0390 |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0039" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Lastunmurtaja | S1 |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9315 |
| Kulmasäde | 1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6792994 |
|---|---|
| EAN | 4543885825604 |
| Valmistajan tuotenumero | 6792994 |