Sarja sisäpuolisia teränpitimiä, HM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sarja sisäpuolisia teränpitimiä, HM, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätysorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Porausvarsi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| ISO-koodi pidin | E12M SDUCR/L07; E10K SDUCR/L07; E12M SDUCR/L07; E10K SDUCR/L07; E12M SDUCR/L07; E10K SDUCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 125 mm; 150 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 150 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 12 mm; 15 mm; 12 mm; 15 mm; 12 mm; 15 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7 mm; 9 mm; 7 mm; 9 mm; 7 mm; 9 mm |
| Jänneväli l2 | 9.6 mm; 11.6 mm; 9.6 mm; 11.6 mm; 9.6 mm; 11.6 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm; 150 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260324 |
|---|---|
| EAN | 4045197652751 |