KOMET® UniTurn® -kopiointisorvauspora, vasen L2 = 35 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terämateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäinen jäähdytysnesteen syöttö. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaineen syöttö tapahtuu pitimen kautta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 35 mm |
| Tehokas pituus | 35 mm |
| Säde r | 0.2 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.02 mm/v |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 0.5 mm |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/8; 16/8 |
| Varren ⌀ d | 8 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 1.8 mm |
| a | 5.7 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240131 |
|---|---|
| EAN | 4047109071261 |