KOMET® UniTurn® -kopiointiterävarsi, vasen L2 = 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terämateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäinen jäähdytysnesteen syöttö. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaine syötetään pidikkeen kautta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalainen |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 15 mm |
| Tehokas pituus | 15 mm |
| Säde r | 0.2 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0,02 mm/kierros |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 0.5 mm |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/8; 16/8 |
| Varren ⌀ d | 8 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 1.8 mm |
| a | 5.7 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240115 |
|---|---|
| EAN | 4047109071223 |