GARANT Master Mute avartajavarsi värinänvaimennettu oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Avartajavarren lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisen jäähdytyksen kanssa (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SDUCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Verstasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 146 mm |
| Aluslevy | 269005 18 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A40X SDUCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 359 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 240 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 359 mm |
| Lmin | 240 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265014 |
|---|---|
| EAN | 4069515024693 |