Kiilauran painobrotsi HSS, sovite JS9
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Kiilaurien valmistukseen standardin DIN 6885 mukaisesti.
Toimitussisältö
Brotsi sisältäen tarvittavat shimmit.
Huomautus
- Erittäin lujille materiaaleille läpivientien määrää voidaan lisätä tai käyttää erikoisvetobrotseja (saatavilla pyynnöstä).
- Ensimmäisen ja toisen kolmesta läpiviennistä jälkeen painotyöntö tulee nostaa lyhyesti ylös – vetobrotsi suoristuu itsestään.
- Pinnoitettuja vetobrotseja ja vetobrotseja tuumamitoilla toimitetaan pyynnöstä.
- Koot 28, 32 ja 36 toimitetaan pyynnöstä lyhyellä toimitusajalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kalvintapituus teräksessä | 8–42 mm |
|---|---|
| Kiilauran syvyys | 2,3 mm |
| Kalvainpituus | 172 mm |
| Selkäleveys | 6,46 mm |
| Reiän halkaisijalle standardin DIN 6885 mukaan | 12–17 mm |
| Tarvittava kalvauspaine st50:lle ja suurin kalvauspituus | 850 kg |
| Kiilaurauran leveys | 5 mm |
| Ohitusten lukumäärä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290405 |
|---|---|
| EAN | 662600444044 |