Kiilauran painobroatsi HSS, sovite H9
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Kiila-urien valmistukseen DIN 6885:n mukaisesti.
Toimitussisältö
Vetoavarrin sis. tarvittavat säätölevyt.
Huomautus
- Erittäin lujille materiaaleille läpivientikertojen määrää voidaan lisätä tai käyttää erikoisvetoavarrimia (saatavana pyynnöstä).
- Kolmesta läpiviennistä ensimmäisen ja toisen jälkeen puristinta tulee nostaa hetkeksi – vetoavarrin oikenee itsestään.
- Pinnoitetut vetoavarrit ja vetoavarrit tuumamitoin voidaan toimittaa pyynnöstä.
- Kokoja 28, 32 ja 36 voidaan toimittaa pyynnöstä lyhyellä toimitusajalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Brotsaus-/kalvaustyökalu |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Kalvintapituus teräksessä | 6 - 30 mm |
| Kiilauran syvyys | 1.4 mm |
| Kalvainpituus | 127 mm |
| Selkäleveys | 3.25 mm |
| Reiän halkaisijalle standardin DIN 6885 mukaan | 8 - 10 mm |
| Tarvittava kalvauspaine st50:lle ja suurin kalvauspituus | 300 kg |
| Kiilaurauran leveys | 3 mm |
| Ohitusten lukumäärä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290407 |
|---|---|
| EAN | 662600888213 |