Pitimen profiiliajajalle, metrinen ⌀ d = 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
CNC- ja perinteisiin koneisiin.
Rakenne
Soveltuu pituussorviautomaatteihin.
Erikoisvarusteet
Asemoimisapu (nro 293000) ja kuusiokoloavain (nro 293006).
Vetakappale MK-varrelle voidaan tilata numerolla 293008 kokoluokissa MK2, MK3 ja MK4.
Huomautus
- Huom! Käytä aina sopivaa holkin ⌀:aa.
- Muut varren liitännät pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ei |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalut |
| ⌀ d | 5 mm |
| L | 34 mm |
| Varren halkaisija ds | 22 mm |
| Varren pituus ls | 46 mm |
| ⌀ d | 5 mm |
| Varren tyyppi | Sylinterimäinen varsi |
| Halkaisija ⌀ | 22 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293029 |
|---|---|
| EAN | 4062406128913 |