Profiilisauman pidin neliöteräpalalle ⌀ DS 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
- Sorveissa ilman Y-akselia käytä tarkkaan Y-koordinaatin säätöön epäkeskoholkkia nro 290391–290393.
- Monitoimikoneissa käytä karan orientoinnin tarkistamiseen kohdistuslaitetta nro 290397 ja mittakelloa.
Tekniset tiedot
| Varren pituus ls | 100 mm |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitys | kombivarsi |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
| Teränpitimen halkaisija d1 | 13 mm |
| Ruuvit | 290399 2 |
| Soveltuu neliölle | 14–16 mm |
| Varren ⌀ | 25 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7 mm |
| Esiporauksen vähimmäisreiän halkaisija dmin | 13 mm; 13 mm; 13 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290334 |
|---|---|
| EAN | 4062406352288 |