Profiiliuran pidin neliöteräinsertteille ⌀ D1 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
- Sorveissa ilman Y-akselia käytä eksentriholkkia nro 290391–290393 Y-koordinaatin tarkkaan säätöön.
- Monitoimikoneissa käytä kohdistuslaitetta nro 290397 ja mittakelloa karan orientoinnin tarkistamiseen.
Tekniset tiedot
| Varren pituus ls | 90 mm |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitys | yhdistelmävarsi |
| Tuotetyyppi | Uransorvaus- ja muotosorvaustyökalu |
| Teränpitimen halkaisija d1 | 10 mm |
| Ruuvit | 290399 1 |
| Soveltuu neliölle | 10–13 mm |
| Varren ⌀ | 25 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 4,8 mm |
| Esiporauksen vähimmäisreiän halkaisija dmin | 9,1 mm; 9,1 mm; 9,1 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290332 |
|---|---|
| EAN | 4045197965363 |