Profiiliurapidike kuusioprofiiliterälle ⌀ DS 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
- Sorveissa ilman Y-akselia käytä eksentrisiä holkkeja nro 290391–290393 Y-koordinaatin tarkkaan säätöön.
- Monitoimikoneissa käytä kohdistuslaitetta nro 290397 ja mittakelloa karan orientoinnin tarkistamiseen.
Tekniset tiedot
| Varren pituus ls | 100 mm |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitys | yhdistelmävarsi |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/liitostyökalu |
| Teränpitimen halkaisija d1 | 10 mm |
| Ruuvit | 290399 1 |
| Varren ⌀ | 32 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5.5 mm |
| Esiporauksen vähimmäisreiän halkaisija dmin | 10.5 mm; 10.5 mm; 10.5 mm |
| Sopii kuusikulmalle | 11 - 17 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290344 |
|---|---|
| EAN | 4045197965660 |