Profiiliurapidike kuusikulmaprofiiliterille ⌀ D1 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
- Sorveissa ilman Y-akselia käytä epäkeskoholkkia nro 290391 – 290393 Y-koordinaatin tarkkaan säätöön.
- Monitoimikoneissa käytä kohdistuslaitetta nro 290397 ja mittakelloa karan orientoinnin tarkistamiseen.
Tekniset tiedot
| Varren pituus ls | 90 mm |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitys | kombivarsi |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
| Teränpitimen halkaisija d1 | 10 mm |
| Ruuvit | 290399 1 |
| Varren ⌀ | 25 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5.5 mm |
| Esiporauksen vähimmäisreiän halkaisija dmin | 10,5 mm; 10,5 mm; 10,5 mm |
| Sopii kuusikulmalle | 11–17 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290342 |
|---|---|
| EAN | 4045197965615 |