Sileävalssausrulla, kupera 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hiottu (Rz = 2 µm – 3 µm).
Kuperat HSS-sileävalssitelat – tyyppi RRE.
Etu
- Parempi pinnan tasaisuus.
- Pintojen kovetus.
- Lyhyempi prosessiaika.
Käyttötiedot
Sileävalssiteloille sylinterimäisille työkappaleille.
Sopii taulukkokäyttöön
Kuviointityökalu: nro 290000; 290001
Rakenne
Hiottu (Rz = 2 µm – 3 µm).
Kuperat HSS-sileävalssausrullat – tyyppi RRE.
Etu
- Parempi pinnan sileys.
- Pintojen kovettuminen.
- Lyhyempi prosessiaika.
Käyttötiedot
Sileävalssausrullille sylinterimäisille kappaleille.
Tekniset tiedot
| Muoto | kupera |
|---|---|
| Karheusarvo | 2 - 3 µm |
| Tuotetyyppi | Sileävalssityökalu |
| Tyyppi | RRE |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Rullan leveys | 4 mm |
| Rullareiän ⌀ | 4 mm |
| Rullan ⌀ | 15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G29144215 |
|---|---|
| EAN | 4030741391026 |