EPGT 521 JS SH730 EPGT03X101F-JS SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6737288
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä oleva "F" tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Lastunmurtajan tyyppi | JS |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0039" |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.075" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.141" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.055" |
| Materiaali | P|M|K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0019 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0023" |
| Pakkauspaino | 0.0309 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | JS |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | SH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6737288 |
|---|---|
| EAN | 4543885765474 |
| Valmistajan tuotenumero | 6737288 |