Positiiviset vaihtoterät DXGU070301MR-JTS AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6712901
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä oleva "F" tarkoittaa terävää leikkuusärmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | TiAlN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Lastunmurtajan tyyppi | MFT-JTS |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0039" |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.106" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | P|M|K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0039 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0039" |
| Pakkauspaino | 0.0639 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | MFT-JTS |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6712901 |
|---|---|
| EAN | 4543885743755 |
| Valmistajan tuotenumero | 6712901 |