Positiiviset teräpalat DCGT11T308R-W15 NS9530 DCGT11T302R-W15 TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6802842
- Varastotilanne
- 50kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Lastunmurtajan tyyppi | W15 |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.008" |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.173" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.156" |
| Materiaali | K|N|S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0079" |
| Pakkauspaino | 0.1323 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset teräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | W15 |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6802842 |
|---|---|
| EAN | 4543885028425 |
| Valmistajan tuotenumero | 6802842 |