Positiiviset kääntöteräpalat DCET11T302MFR-JRP SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6733211
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Nimikkeessä mukana oleva ”F” tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Lastunmurtajan tyyppi | JRP |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.008" |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.173" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.156" |
| Materiaali | P|M|K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0039 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0031" |
| Pakkauspaino | 0.1565 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöteräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | JRP |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | SH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6733211 |
|---|---|
| EAN | 4543885757226 |
| Valmistajan tuotenumero | 6733211 |