Positiiviset vaihtoterät CCGT060204R-W15 NS9530 CCGT060200L-W15 TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801261
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterä | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Lastunmurtajan tyyppi | W15 |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.001" |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | K|N|S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0,0012"/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0059 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0079" |
| Pakkauspaino | 0.0507 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | W15 |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801261 |
|---|---|
| EAN | 4543885012615 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801261 |