CCGT04T100L-W08 SH730 CCGT03X100FL-W08 SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6737250
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkintään sisältyvä "F" tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Lastunmurtajan tyyppi | W08 |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.001" |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.075" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.141" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.055" |
| Materiaali | P|M|K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0008 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0079" |
| Pakkauspaino | 0.0309 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | W08 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | SH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6737250 |
|---|---|
| EAN | 4543885765092 |
| Valmistajan tuotenumero | 6737250 |