Katkaisu- ja uransorvaustyökalut JSXXR1212X09-CHP
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6763938
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään JX**12...-teräpalaa, "LF", "LH" ja "HBL" ovat 2 mm lyhyemmät. Kun käytetään JX**06...-teräpalaa, "LF", "LH" ja "HBL" ovat 4 mm lyhyemmät. Kun käytetään JX**20...-teräpalaa, "LF", "LH" ja "HBL" ovat 2 mm pidemmät. Oikeakätistä teräpalaa (JX****R...) käytetään oikeakätisissä työkalupidikkeissä (JSXXR...), ja vasenkätistä teräpalaa (JX****L...) käytetään vasenkätisissä työkalupidikkeissä (JSXXL...). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Parting & Grooving Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | Ulkopuolinen uransorvaus | Katkaisu | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 19.4 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 120 mm |
| Varren korkeus (H) | 12 mm |
| Varren leveys (B) | 12 mm |
| Pakkauspaino | 0.161 |
| Tuotetyyppi | Katkaisu- ja uransorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6763938 |
|---|---|
| EAN | 4543885779648 |
| Valmistajan tuotenumero | 6763938 |