Sorvaustyökalu neliövarrella JSXBL1616K8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6811225
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Voidaan kiristää takapuolelta kaksipuolisella hylsy-Torx-ruuvilla. JSXBR/L-tyypin työkalunpitimiä käytetään myös JXT-tyypin kierteitysteräpaloille ja JXB-tyypin takasorvausteräpaloille.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | Minisorvausta varten | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11.7 mm |
| Pään pituus (LH) | 29 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | JXBL8005F |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 16 mm |
| Varren leveys (B) | 16 mm |
| Pakkauspaino | 0.25 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6811225 |
|---|---|
| EAN | 4543885112254 |
| Valmistajan tuotenumero | 6811225 |