Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut JSTTR063
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6708818
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Suositeltu kiristysmomentti: 1,2 NmTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 0.688" |
| Kokonaispituus (OAL) | 5" |
| Varren korkeus (H) | 3/8" |
| Varren leveys (B) | 3/8" |
| Pakkauspaino | 0.2425 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6708818 |
|---|---|
| EAN | 4543885739680 |
| Valmistajan tuotenumero | 6708818 |