Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut JSE2R1212F16-CHP
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6766308
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 19 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 85 mm |
| Varren korkeus (H) | 12 mm |
| Varren leveys (B) | 12 mm |
| Pakkauspaino | 0.133 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6766308 |
|---|---|
| EAN | 4543885780668 |
| Valmistajan tuotenumero | 6766308 |