Ulkoiset, pyörimättömät kierteitystyökalut JS19K-TTL3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6821742
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Suositeltu kiristysmomentti: 3,5 NmTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 19.05 mm |
| Pään pituus (LH) | 25 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 18 mm |
| Varren leveys (B) | 11.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.307 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset, pyörimättömät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6821742 |
|---|---|
| EAN | 4543885217423 |
| Valmistajan tuotenumero | 6821742 |