GARANT Master Mute -teräpää kierrevaihtoterille vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivat kierteityskääntöpalat nro 270700–270984.
Rakenne
Aluslevyllä 1,5°.
Huomautus
Sopivat kierrevaihtoterät nro 270700–270984.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpää |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Master Mute |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Jäähdytyskanavien määrä | 3 |
| Sopivat kääntöterät kierteitykseen | 16IL |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 50 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 28 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 45 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 23.7 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265303 |
|---|---|
| EAN | 4069515036122 |