GARANT Master Mute -teräpää kierrevaihtoterille, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivat kierteitysvaihtoterät nro 270700 − 270984.
Rakenne
Aluslevyllä 1,5°.
Huomautus
Sopivat kierrevaihtoterät nro 270700–270984.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpää |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Käyttö | Oikea |
| Sarja | Master Mute |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Jäähdytyskanavien määrä | 2 |
| Sopivat kääntöterät kierteitykseen | 16IR |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 52 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 24 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 30 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 16.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265302 |
|---|---|
| EAN | 4069515035903 |