Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut BC-SER12K16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6800986
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 24 mm |
| Varren leveys (B) | 16 mm |
| Pakkauspaino | 0.382 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6800986 |
|---|---|
| EAN | 4543885009868 |
| Valmistajan tuotenumero | 6800986 |