simturn AX urapuikkosarja vasen L2 = 15,2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnoite: X800 (GN39-pinnoitteen seuraaja)
Ilman kulmasädettä (teräväreunainen).
Käyttötiedot
N
240
N
400
P
180
P
130
M
100
M
70
S
40
N
210
K
110
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalainen |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 15,2 mm |
| Tehokas pituus | 15,2 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| f | 2.45 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 5,2 mm |
| Uran leveys w | 1 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 1 mm |
| Valmistajan merkintä | AA5PX800 |
| Halkaisija ⌀ | 5 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270619 |
|---|---|
| EAN | 2050002066670 |