simturn AX uransorvausistukka täyssäde oikea L2 = 25,4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pinnoite: X800 (GN39-pinnoitteen seuraaja)
Käyttötiedot
N
240
N
400
P
180
P
130
M
100
M
70
S
40
N
210
K
110
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 25,4 mm |
| Tehokas pituus | 25,4 mm |
| Säde r | 0.75 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| f | 2.95 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 6.2 mm |
| Uran leveys w | 1.5 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 1,8 mm |
| Valmistajan merkintä | AD22X800 |
| Halkaisija ⌀ | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270627 |
|---|---|
| EAN | 2050002066915 |