Mikrosorvausvaihtopala, sisäinen, oikea L1 = 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Teränpitimelle nro 270200–270204.
Käyttötiedot
N
250
N
200
N
200
P
160
P
150
P
150
H
30
P
80
P
60
M
90
M
60
S
30
N
150
K
90
Tekniset tiedot
| Ulkonemispituus l1 | 10 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtoteräpala |
| Tuotenimen attribuutti | L1 = 10 mm |
| Varren ⌀ d | 5 mm |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 0.5 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 2.45 mm |
| Säde r | 0.2 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 5,2 mm |
| Sarja | Mikro |
| Syöttö f teräksessä < 1100 n/mm2 | 0,028 mm/kierros |
| Syöttö f ruostumattomalle teräkselle < 900 n/mm2 | 0,015 mm/kierros |
| Syöttö f ruostumattomalle teräkselle > 900 n/mm2 | 0,015 mm/kierros |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270212 |
|---|---|
| EAN | 4045197466075 |