simturn AX kierrejyrsintä-/kierresorvausinserti, täysprofiili 60°, sisäinen oikea L2 = 15,2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
työkalunpitimiin nro 270531–270533 ja 270539–270541.
Malli
Pinnoite: X800 (GN39-pinnoitteen seuraaja)
Versio vastaa (uusi kiinnitin) aiempaa tuotenumeroa 240200.
Käyttötiedot
Metrisen ISO-sisäkierteen valmistukseen.
Käyttötiedot
M
100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 15,2 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 4.8 mm |
| t | 0.65 mm |
| S | 0.6 |
| Halkaisija ⌀ | 5 mm |
| Nousu | 1 mm |
| f | 2.25 mm |
| s | 0.6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270665 |
|---|---|
| EAN | 2050002079267 |