Mikro-kierresarvausterä, täysprofiili 60°, sisäinen, vasen, L1 = 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Teränpitimelle nro 270200–270204.
Käyttötiedot
N
200
N
150
N
200
P
160
P
150
P
150
H
30
P
80
P
60
M
90
M
60
S
30
N
150
K
90
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierresorvauskiinnike |
|---|---|
| Ulkonemispituus l1 | 16 mm |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotenimen attribuutti | L1 = 16 mm |
| Varren ⌀ d | 6 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 2,9 mm |
| Minimisyöttö hmin | 0,58 mm |
| Etäisyys kierrekärkien etupinnasta y | 0.7 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 6.3 mm |
| Sarja | Mikro |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6H |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270410 |
|---|---|
| EAN | 4045197467621 |