KOMET® sisäkierresorvaustyökalu oikeakierre Muoto 60° (metrinen) B05l
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mikroskooppisesti tarkastettu, tarkka leikkuuprofiili. Taloudellinen, koska lastupinta voidaan hioa uudelleen useita kertoja.
Koot lisämerkinnällä L = pidennetty varsi.
Terämateriaali
HSS/Co10 – vaikeasti koneistettaville materiaaleille.
Huomautus
Sopivat poratankopidikkeet, ks. nro 240070 ja nro 240072.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen terälevy |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 10 |
| Esireikä alkaen ⌀ | 12 mm |
| Nousulle enintään | 2 mm |
| Varren ⌀ | 8 mm |
| Tyyppi | B05L |
| Kokonaispituus | 125 mm |
| Porausyvyys | 80 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G240084B05L |
|---|---|
| EAN | 4047109018013 |