Ura-/katkaisusorvausteräpalainserti, sisäpuolinen oikea 5,2/1 mm 5,2/1 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttöarvot
Teränpitimille nro 270200 − 270204.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L1 = 15 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 15 mm |
| Varren ⌀ d | 5 mm |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 0,7 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 2.45 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 5.2 mm |
| Tasainen upotussyvyys t | 0.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2703705,2/1 |
|---|---|
| EAN | 4045197467317 |