Aksiaalinen mikro-uransorvausinserti, sisäpuolinen, oikea L1 = 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Teränpitimiin nro 270200–270204.
Käyttötiedot
N
250
N
200
N
200
P
160
P
150
P
150
H
30
P
80
P
60
M
90
M
60
S
30
N
150
K
90
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L1 = 15 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 15 mm |
| Varren ⌀ d | 6 mm |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 6 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 2.95 mm |
| Säde r | 0.1 mm |
| Sarja | Mikro |
| Minimihalkaisija dmin | 6.2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270360 |
|---|---|
| EAN | 4045197467256 |