Oikea teränpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sis. 1,5° aluslevyn.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 22 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Varaosasarja | 279981 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272015 |
|---|---|
| EAN | 4045197983022 |